Našli ste 1 zadetek

Napisal/-a sebalorger
Pe Okt 27, 2017 1:20 pm
Forum: MALI OGLASI
Tema: P: tdi300 motor
Odgovori: 7
Ogledi: 11013

Re: P: tdi300 motor

Pozdravljen, še imaš menjalnik? Cena?

Po mojem nekaj klopota...verjetno je isti R380, imam ga na TD5, defender ? Paše ta ?

LP; Seba