Pozdravljen, še imaš menjalnik? Cena?
Po mojem nekaj klopota...verjetno je isti R380, imam ga na TD5, defender ? Paše ta ?
LP; Seba
Našli ste 1 zadetek
- Pe Okt 27, 2017 1:20 pm
- Forum: MALI OGLASI
- Tema: P: tdi300 motor
- Odgovori: 7
- Ogledi: 11013
