Nekaj na temo ... XYZ ki nima veze z vprašanjem

Vsa neprimerna sporočila izven teme

Moderator: ZPizorn

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
no use 4 a name
One life.Live it!
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a no use 4 a name » To Feb 01, 2011 11:07 am

Dejte se malo umirit s tem neargumentiranim pljuvanjem ?ez summit. Vse kar je tam narobe je previsoka cena, druga?e so pa mehaniki 1a. (govorim za te, ki so zdaj tam).
Zakaj bi menjal na star sistem? Pri novem zategneš in zatol?eš ter se voziš 100kkm brez skrbi, Pri starem pa so bila vedno neka odstopanja in odtegovanja. Sicer pa, kdo je bil že tisti mojster, ki je tako zategnil ležaje, da so zdržali celo do brda?
First class
Uporabniški avatar
povh
One life.Live it!
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a povh » To Feb 01, 2011 3:22 pm

no use 4 a name napisal/-a:Dejte se malo umirit s tem neargumentiranim pljuvanjem ?ez summit. Vse kar je tam narobe je previsoka cena, druga?e so pa mehaniki 1a. (govorim za te, ki so zdaj tam).
Zakaj bi menjal na star sistem? Pri novem zategneš in zatol?eš ter se voziš 100kkm brez skrbi, Pri starem pa so bila vedno neka odstopanja in odtegovanja. Sicer pa, kdo je bil že tisti mojster, ki je tako zategnil ležaje, da so zdržali celo do brda?

A je vsa znanost v tem da so samo pušo med oba ležaja vtaknili ali je še kakšna sprememba?
Se da potemtakem tastar sistem predelat na novega?
2004 Defender 110 Td5
Uporabniški avatar
DiscoV8
Land Rover - Way of Life
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a DiscoV8 » To Feb 01, 2011 9:41 pm

no use 4 a name napisal/-a:Dejte se malo umirit s tem neargumentiranim pljuvanjem ?ez summit. Vse kar je tam narobe je previsoka cena, druga?e so pa mehaniki 1a. (govorim za te, ki so zdaj tam).
No Majnik, ko sem jaz enkrat zategnil preve? ležaje, marsikdo še vedel ni kako jih zamenjat, a ne?
Sicer pa sem videl nekaj izdelkov 1A mehanikov in mislim, da niso vredni niti evra.
Pa pustimo zdaj to.

Ja, ni? ni druga?e, razen puše in matice, ki jo moraš (vsaki? ko ležaje namažeš) zamenjat z novo.
DISCO - pravi terenec s pravo obliko :)
Uporabniški avatar
no use 4 a name
One life.Live it!

Odgovor Napisal/-a no use 4 a name » Sr Feb 02, 2011 12:38 pm

?e govoriš iz izkušenj povej konkretne primere slabega dela, ?e pa je to baba ?ula-baba kazala, pa zadrži zase in ne znižuj kvalitete foruma. Najlažje je pljuvati ?ez konkurenco in se muditi pred tipkovnico. Me zanima, kako bi se ti po?util, ?e bi na nekem forumu neutemeljeno pljuvali ?ez tebe? Ne š?itim summita, tudi meni ni vše?, ampak neka objektivna merila kulturne komunikacije pa moramo upoštevat.
First class
Uporabniški avatar
DiscoV8
Land Rover - Way of Life
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a DiscoV8 » Sr Feb 02, 2011 5:44 pm

Pri Bojcu stoji Freelander V6.
Menjali so tesnila glav in ob vprasanju zakaj puš?a voda, je bil odgovor, da se mora tesnilo še "uležat"... Sedaj avto ?aka manjša generalka zaradi 1A strokovnjakov...
Upam, da bo lastnik tožil to zalego nesposobnih, samovše?nih, zlatarjev.
A si zadovoljen?

Pa ne skrbi - Summit mi nikoli ni bil in ne bo konkurenca...

Prosim, da preneseva to razlago v del foruma, ki je bolj primeren za to.

Se opravi?ujem vsem za izpade z moje strani - me pa pojezi, ko se piše bedarije.

lp, Tomaž
DISCO - pravi terenec s pravo obliko :)
Uporabniški avatar
no use 4 a name
One life.Live it!

Odgovor Napisal/-a no use 4 a name » Pe Feb 04, 2011 1:33 pm

Je to ta avto, ki je bil tri leta nazaj na summitu in je zaribal na Korziki?
First class
Uporabniški avatar
no use 4 a name
One life.Live it!

Odgovor Napisal/-a no use 4 a name » Sr Feb 09, 2011 11:33 am

no?
First class
Uporabniški avatar
Acceleratii incredibus
Land Rover - Way of Life

Odgovor Napisal/-a Acceleratii incredibus » Sr Feb 09, 2011 11:49 am

Break it up son, joke's over.

Vsi vemo kaj se dogaja okrog nas. Pustimo debato in naj ima vsak svoje mnenje. Ve?ina žal slabega.

Lp
‘91 D110 3,5V8 ex
‘88 RRC 3,5V8 ex
‘91 D1 ex
‘00 RR P38 4,6Vogue ex
‘98 D110 ex
‘08 D110 ex
‘07 D3 TDV6 ex
‘80 RRC 3,5V8 ex
‘08 D110 Puma ex
‘98 D90 Td5 ex
‘99 D110 Td5 ex
‘08 Freelander2 ex
‘13 D110
‘13 D4 SDV6
‘99 D90 Td5 soft top ex
‘84 90 dt
Uporabniški avatar
no use 4 a name
One life.Live it!

Odgovor Napisal/-a no use 4 a name » Po Feb 14, 2011 3:06 pm

Aceleratus increbibus napisal/-a:Break it up son, joke's over.

Vsi vemo kaj se dogaja okrog nas. Pustimo debato in naj ima vsak svoje mnenje. Ve?ina žal slabega.

Lp
?lovek si ustvari mnenje na podlagi izkušenj in informacij. Izkušnje so take kot so, nekateri imajo dobre, nekateri slabe. Ve?ina pa si ustvari mnenje na podlagi dezinformacij, klevetanja in laži, ki jih slišijo tu. To pa ni v redu in ni v skladu s statutom KLRS. Pika.
First class
Zaklenjeno