smetke ...

Vsa neprimerna sporočila izven teme

Moderator: ZPizorn

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
samo regent
Car
Kraj: piran

Odgovor Napisal/-a samo regent » To Okt 30, 2012 3:34 pm

ja, me je realna cena okoli 10.000e!!

lp
Ex Freelander 2.0td, FreeFender edition :)
Lightweiht Serie3 V8
Uporabniški avatar
no use 4 a name
One life.Live it!
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a no use 4 a name » Če Nov 01, 2012 2:47 pm

Cena je taka kot jo postavi prodajalec, zbija pa jo lahko resen kupec na štiri o?i. ?e se ne motim, je nekdo lansko leto za 11.000€ prodajal freelanderja :roll:
Sicer pa, kdor ga želi imeti, ga bo kupil, pri nas, ali pa si ga uvozil.
Za primerjavo cen odkucaj v mobile.de slede?e kriterije: letnik 2004 do 2005, 2. roka, 110-ka, pa boš dobil primerjavo cen, nato pa prištej še stroške pridobitve ter dmv, ki znaša 31%, potem pa soli pamet o realni ceni!
First class
Uporabniški avatar
samo regent
Car

Odgovor Napisal/-a samo regent » Če Nov 01, 2012 4:40 pm

?lovek je prašal za mnenje in jaz sm dal svojega!!!

mislim da to kar si napisal je tvoje mnenje in jaz sm napisal svojega!! nobeden se pa nerabi strinjat z kakim mnenjem saj to ni ocena sodnega izvedenca ali kaj podobnega!!

jaz mojega freeja lahko prodajam tudi za 300ke ?e mi paše!! kaj tebe boli k..... koleno!?! :D :D

lp
Lightweiht Serie3 V8
RangeRover
Samo LR se mi mota po glavi

Odgovor Napisal/-a RangeRover » Če Nov 01, 2012 5:16 pm

Ali lahko nehaš srat klamfe in enkrat svoj ego zabašeš in potla?iš, globoko vdihneš in šele nato za?neš nabijat po tipkovnici ??
In kaj tebe boli koleno, ?e jure prodaja avto za 13k€. Saj prodaja svojega in ne tvojega.

Ti nisi dal svojega mnejna, ti drekaš in drkaš, ker ti gre Jure na kuratz iz nekih razlogov, ki v tej temi nimajo veze.

Realno ceno bosta dolo?ila lastnik in kupec.
Jure je povedal svoje mnenje in ceno lepo argumetiral.

Denis: Prejšni lastnik je uporabnik zdravc.

p.s: Brez zamere, amapak po?asi mi greste s tem drkanjem, kdo je višji, boljši, hitrejši in mo?nejši možgan na kuratz. :twisted:
Uporabniški avatar
samo regent
Car

Odgovor Napisal/-a samo regent » Če Nov 01, 2012 6:10 pm

oprosti RR!

sam kr malo poglej cene VSEH Land Roverjev na avtonetu in jih primirjaj z tujino in boš vidu da so precej prenapihnjene, pa? lastniki preve? cenimo svoja vozila!!!

10 let star def pa? nemore stat 50% cene novega!!! katera druga blagovna znamka še tako drži ceno???? to je ?isto brezveze!!!! enako drži za vse freeje in diskote!!

sori ker povem in napišem kar mislim!!!!

lp
Lightweiht Serie3 V8
RangeRover
Samo LR se mi mota po glavi

Odgovor Napisal/-a RangeRover » Če Nov 01, 2012 6:59 pm

Poglej defender 90 V8 50th aniversary koliko imajo ceno. (med 25 do 30k€), ali tombriderji. Skoraj ali že ?ez nabavano ;)

Poglej cene dobrih in lepo vzdrževanih katrc aka Renault 4. Par jurjev.

Pa? Jure ceni svojega na toliko. Juretov def nov je bil cca 33k€. On ga prodaja za tretjino. Ne vem kaj se toliko sekiraš? Se bojiš, da ga ne bo prodal, ali da bo dobil preve??

Katera druga blagovna znamka ima toliko tradicije in "žmohta" kot LR Defender ?!?!?

10 let star freelander je vozi?ek, kateremu je rok uporabe že potekel
10 let star disco je tudi skoraj na tem, da ga povozi vlak zgoodvonie.

Defender je pa kateri koli letnik, kultni avto in legenda. In to se je še vedno pla?alo in prepla?alo, pa ?e si kupil novega ali rabljenega.

brez zamere in LP :wink:
Uporabniški avatar
fadm
Car
Kraj: LJUBLJANA
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a fadm » Če Nov 01, 2012 7:57 pm

2 Samo:

Se kar strinjam z Aljažem. Ni Forum zato, da nekomu zbijaš ceno zaradi nekih osebnih zamer. ?isto korektno je bilo pojasnjeno, avto se prodaja po tej ceni in pika. Mal se "skulirej", bo bolje za vse!

LP
Igor
KLRS Ex President & Pathfinder & LR Enthusiast
Zaklenjeno